Administratsioon

Tauno Telvik
Tegevjuht / juhatuse liige

Telefon: 5152581
E-post: tauno.telvik@vorguvara.ee

Ermo Kiisk
Finantsjuht / juhatuse liige

Telefon: 5011424
E-post: ermo.kiisk@max.ee

Andres Vallistu
Tehnikadirektor / Turva- ja
taristutiimi juht

Mobiil: 5628 5551
E-post: andres.vallistu@max.ee
Skype: andres.vallistu

Ivo Suursoo
Nõukogu esimees

E-post: ivo.suursoo@max.ee

Jüri Reitsakas
Tehnoloogiajuht / nõukogu liige
Aldur Talkop
Nõukogu liige

E-post: aldur.talkop@max.ee

Kristi Kask
Pearaamatupidaja

E-post: kristi.kask@max.ee

Katrin Sillamets
E-kaubanduse ja müügisalongi juht

Mobiil: 511 4330
E-post: katrin.sillamets@max.ee
Skype: katrin.sillamets

 

Katrin Paju
Äriarenduse spetsialist

Mobiil: 5260997
E-post: katrin.rande@vorguvara.ee
Skype: katrinrande

Janeli Kiss
Laospetsialist
Dell sertifitseeritud tehnik

E-post: janeli.kiss@max.ee

Dmitri Mahlenkov
Logistik

Telefon: 53489046
E-post: dmitri.mahlenkov@vorguvara.ee

Koristusteenus
Koristusteenust pakub
City Haldus OÜ

Telefon: 675 5228